Hakkımızda

Yaşam alanlarımızın doğal taş ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Ürgüp Madencilik girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2010 yılında kurulmuştur.

Ürgüp Madencilik, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında binaların iç ve dış cephe kaplama, dekoratif taş gibi birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Ürgüp Madencilik, doğal taş sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla çalışmalarını sürdürürken, her geçen gün büyüyen sermayemizle birlikte doğal taş sektörüne önemli katkıda bulunmaktadır.

Ürgüp Madencilik, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerine zamanında ve uygun maliyetle ulaştırma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

   &